Робота

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
КН
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2016
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Інформаційні технології

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» Звіт до Лабораторної роботи №11 Львів – 2016 Тема: Робота з програмами для відновлення даних з FLASH-накопичувачів Хід роботи Переважна більшість випадків зникнення інформації відноситься до пошкодження логічної структури даних. При форматуванні або збої файлової системи на флешці, руйнується тільки таблиця з інформацією про розміщення файлів, а самі файли, в більшості випадків, залишаються не пошкодженими (звісно якщо не було проведено навмисне затирання інформації програмами-Шредера). За цим, залишається можливість самостійного порятунку інформації без звернення до організації, що спеціалізується на відновленні інформації з Flash накопичувачів і заощадити на цьому трохи грошових знаків. Про відновлення даних читайте в статті Відновлення даних з флешки. Отже, спробуємо відновити інформацію з flash. Переконуємося, що накопичувач фізично справний і при зверненні до знімного диска не з'являється віконце з повідомленням «вставте диск» і на флешці не проводився запис інформації поверх тієї, що була вилучена. Для відновлення втрачених файлів з флешки скористаємося невеликою безкоштовною програмою PhotoRec 6.10 що входить в пакет testdisk-6.10. Завантажуємо і розпаковуємо архів з програмою, наприклад в C:\Temp\ Підключаємо флеш-носій до комп'ютера і запускаємо програму photorec_win.exe У списку знайдених дисків вибираємо ваш знімний носій для відновлення інформації на флешці. / Потім вибираємо тип файлової системи на флеш-носії для відновлення інформації, в нашому випадку це [Intel]. / У наступному вікні потрібно вибрати розділи для пошуку віддалених файлів, вибираємо перший у списку розділ (Whole disk - пошук на всіх розділах диска). / Далі, вказуємо тип файлової системи на диску, тому що у нас файлова система FAT вибираємо [Other] / Тут потрібно вибрати директорію для збереження знайдених файлів. За замовчуванням ця директорія з програмою photorec_win.exe, натискаємо «Y». / Почнеться процес пошуку видалених файлів на флешці. / В результаті програма повідомить кількість знайдених файлів і збереже їх у директорію recup_dir / Висновок: в даній лабораторній роботі я ознайомився з програмами для відновлення даних, а також отримав практичні навички відновлення даних на USB накопичувачі.
Антиботан аватар за замовчуванням

16.12.2016 19:12

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини